Navigācija
Your Cart

Lietošanas noteikumi

INTERNETA VEIKALA TOPDISKI.lV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Vispārējie noteikumi

  • Interneta veikals https://www.topdiski.lv/ ir SIA E un E, reģ.nr. LV40003141798, juridiskā adrese Apūzes iela 8, Rīgā, LV-1046, piederoša un uzturēta interneta vietne.
  • Intelektuālā īpašuma tiesības uz https://www.topdiski.lv/ pieder SIA E un E.
  • SIA E un E ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.
  • SIA E un E neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala https://www.topdiski.lv/ lietošanas rezultātā.
  • Piekļūstot https://www.topdiski.lv/ interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.
  • Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.
  • Iegādājoties https://www.topdiski.lv/ interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, pasūtot tos internetā, pa telefonu, faksu vai e-pastu. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu.

SIA E un E ik pa laikam var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

LIETOTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

1. Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām no viņa reģistrētā lietotāja konta un paša ievietoto informāciju, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.

2. Lietotājs nedrīkst nodot trešajām personām lietotāja rekvizītus (lietotāja vārdu un paroli). Lietotāja rekvizītus drīkst izmantot tikai konkrētais lietotājs (fiziska vai juridiska persona), kuram tie piešķirti.

3. Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā SIA E un E patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.

Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, vai par patērētāja tiesībām un pienākumiem, lasāma Patērētāju tiesību aizsardzības likumā.

Veicot pasūtījumu lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic SIA E un E, Apūzes iela 8, Rīga, LV-1046 saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu.

SIA E un E TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

SIA E un E apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.

Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība - kontakti

Izmantojot www.topdiski.lv interneta veikalu, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

Mēs izmantojam sīkfailus (cookie), lai personalizētu saturu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.