Navigācija
Your Cart

Modeļu auto sēdekļu pārvalki *ARIGON ECO-LATHER ROMB* NISSAN PATHFINDER (5s.)(2005-2014)

Modeļu auto sēdekļu pārvalki *ARIGON ECO-LATHER ROMB* NISSAN PATHFINDER (5s.)(2005-2014)
Modeļu auto sēdekļu pārvalki *ARIGON ECO-LATHER ROMB* NISSAN PATHFINDER (5s.)(2005-2014)
Bezmaksas piegāde pa Rīgu *
* BEZMAKSAS PIEGĀDE PA RĪGU AR KURJERU PASŪTĪJUMIEM VIRS 150 EUR!
145.00€
195.00€
Bez PVN: 119.83€

Auto sēdekļu pārvalki ir modeļu un ir piemēroti norādītajam auto modelim.Sēdekļu pārvalku izmēri precīzi sakrīt ar sēdekļu izmēriem un izgriezumiem. Sēdekļu pārvalki ir ražoti no kvalitatīvas un izturīgas eko-ādas ARIGON - gan sānu daļas,gan vidusdaļa,kā arī aizmugurējā daļa. Materiāls ir mīksts,hipoalerģisks,kā arī laiž cauri gaisu. Eko-āda ir izturīgs un pietiekami mīksts,patīkams materiāls vienlaikus. Sēdekļu pārvalkiem ir speciāla šuve priekš AIRBAG-iem,lai tie nostrādātu bez problēmām. Sēdekļu pārvalki pasargā sēdekļus no netīrumiem un dubļiem. Tie ir izturīgi un ļoti vienkārši tīrās ar mitru drānu. Sēdekļu izkrāsojums un to zīmējums ir tieši tāds,kāds ir redzams bildē (melns ar pelēku rombu). Komplektā ietilpst gan priekšējo,gan aizmugurējo sēdekļu pārvalki,kā arī galvasbalstu un rokubalstu pārvalki (ja tādi ir) - ja preces nosaukumā nav norādīts konkrēts sēdekļu skaits. Sēdekļu pārvalki ir skastā iepakojumā,kurā ietilpst pilns pārvalku komplekts,stirpinājumu piederumi un universālā instrukcija-pamācība ar bildēm. Lai smuki uzvilkt šos pārvalkus ir ieteicams noņemt apakšējās plastikāta sēdekļa daļas,lai būtu iespējams kārtīgi uzstiept dažas pārvalku daļas (vislabāk ir vispār izņemt ārā sēdekļus,lai būtu pietiekami vietas uzstiepšanai).

PIEGĀDES VEIDI: 

DPD pick-up bode (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 2.50 Eur

OMNIVA pakomāts (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 3.50 Eur

Mūsu kurjers pa Rīgu (atkarībā no adreses) =  5.00 - 6.00 Eur

Kurjera piegāde pa Latviju - piegādes izcenojumi tiks precizēti pēc pasūtījuma apstrādes , bet apmaksa NETIKS pieprasīta pirms piegādes cenas saskaņošanas ar klientu


Mēs izmantojam sīkfailus (cookie), lai personalizētu saturu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.