Riepas

Meklēt riepas
Platums:
Augstums:
Diametrs:
Ražotājs:
Kārtot pēc:
Radīt lapā:

Mūsu veikals piedāvā plašu ziemas un vasaras riepu klāstu pa ļoti labām cenām. Ziemas un vasaras riepas mūsu veikalā ir pieejamas no ekonomiskās riepu klases ražotājiem (tādiem kā Kormoran, Tigar,Seiberling un citiem), vidējās riepu klases ražotājiem (tādiem kā Viking, Kumho, Hankook un citiem) un augstākās riepu klases ražotājiem (Michelin, Continental, Dunlop, Uniroyal, Goodyear, Bridgestone).
Riepas ir iespējams apskatīt augstāk esošajā meklētājā, ievadot parametrus (platums, augstums un diametrs), kas der Jūsu auto.
Par riepu pieejamību uz vietas vislabāk ir mums zvanīt pa norādītajiem telefoniem, vai rakstot uz mūsu e-pastu.

Ziemas riepas
Ir svarīgi atcerēties, ka saskaņā ar likumdošanu, ziemas riepām (min. protektora dziļums - 4 mm) obligāti ir jābūt uz auto no 1. decembra līdz 1. martam.
Zinot Latvijas laika apstākļus, pareizā ziemas riepu izvēle ir ļoti svarīga un to ir jādara savlaicīgi.
Mūsu veikalā ir pieejamas ziemas riepas gan bez radzēm, kā arī ziemas riepas ar radzēm.
Mūsu veikalā ir liels ziemas riepu piedāvājums par izpārdošanas cenām. Ņemot vērā, ka tādu riepu skaits ir ierobežots, pirkšanu labāk neatlikt un sagatavoties sezonai laicīgi.

Vasaras riepas
Vasaras riepu izvēle ir vieglāka, nekā ziemas riepu izvēle, jo pats galvenais,ko ir jāatceras ir tas, ka vasaras riepas ir ražotas braukšanai pa ceļiem, kad temperatūra ir pāri +7 grādiem.
Mēs piedāvājam Jums plašu vasaras riepu klāstu gan no vairākiem Āzijas ražotājiem, kā arī no daudziem Eiropas ražotājiem.

 

Mēs novēlam Jums mierīgu un drošu braukšanu pa Latvijas ceļiem un būsim priecīgi palīdzēt Jums ar riepu izvēli!