Navigācija
Your Cart

Logu deflektori Mitsubishi Pajero (2006-...)

RAŽOTĀJS: CA-PLASTIC Logu vējsargi ir ražoti speciāli priekš norādītā automobīļa un vējsargu forma un izgriezumi precīzi atbilst durvju malām. Vējsargi ir līmējamie uz divpusīgo lenti,un tie līmējas uz durvju rāmja no automobīļa ārpuses. Vējsargi ir ne vien dekoratīvais auto eleme..
40.00€ 51.00€
Bez PVN:33.06€
RAŽOTĀJS: SIM Ražotājs SIM atbilst oriģinālās produkcijas kvalitātei. Logu vējsargi ir ražoti speciāli priekš norādītā automobīļa un vējsargu forma un izgriezumi precīzi atbilst durvju malām. Vējsargi ir līmējamie uz divpusīgo lenti,un tie līmējas uz durvju rāmja no automob..
45.00€ 55.00€
Bez PVN:37.19€
RAŽOTĀJS : TEAM HEKO (POLIJA) HEKO - viens no pasaules līderiem automobīļu deflektoru ražošanā. Modeļu vējsargi logiem ir efektīvs un skaists automobīļu papildaprīkojuma elements . Vējsargi ir ne tikai skaists dekoratīvais elements,bet arī uztur sānu logus tīrus un uzlabo gaisa cirkulāciju s..
32.00€ 46.50€
Bez PVN:26.45€
RAŽOTĀJS: EGR (AUSTRĀLIJA) Vējsargi EGR ir ražoti no izturīgā ABS plastikāta un precīzi atbilst durvju rāmja formai.  Vējsargi līmējas uz durvju rāmja. Vējsargi ir ne vien dekoratīvais auto elements,bet arī palīdz uzturēt sānu logus tīrus un pasargā vadītāju un pasažierus no nokrišņu ..
80.00€ 100.00€
Bez PVN:66.12€
RAŽOTĀJS: CA-PLASTIC Priekšējo lukturu aizsardzība ir ražota speciāli priekš norādītā automobīļa un aizsargu forma un izgriezumi precīzi atbilst lukturu formai. Aizsardzība ir caurspīdīga,ražota no plastmasas,piestiprinās uz paredzētājiem stiprinājumiem. Lukturu aizs..
47.00€ 52.00€
Bez PVN:38.84€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)
Mēs izmantojam sīkfailus (cookie), lai personalizētu saturu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.