Navigācija
Your Cart

Modeļu auto sēdekļu pārvalki *VIP* TOYOTA PRIUS (2009-...)

Modeļu auto sēdekļu pārvalki *VIP* TOYOTA PRIUS (2009-...)
Modeļu auto sēdekļu pārvalki *VIP* TOYOTA PRIUS (2009-...)
Bezmaksas piegāde
PIRKUMIEM VIRS 150.00 EUR IR BEZMAKSAS PIEGĀDE PA RĪGU AR KURJERU
82.00€
110.00€
Bez PVN: 67.77€
RAŽOTS: EIROPAS SAVIENĪBA   Auto sēdekļu pārvalki ir stingri modeļu un ir piemēroti norādītajam auto modelim.Sēdekļu pārvalku izmēri precīzi sakrīt ar sēdekļu izmēriem un izgriezumiem. Sēdekļu pārvalki ir ražoti no ļoti augstās kvalitātes velūra ar skaistu zīmējumu centrālajā daļā,sānu daļas ir ražotas no izturīgā poliestera. Sēdekļu pārvalkiem ir speciāla šuve priekš AIRBAG-iem. Sēdekļu pārvalki pasargā sēdekļus no netīrumiem,dubļiem un izdilšanas. Tie ir ļoti izturīgi un viegli tīrās. Sēdekļu izkrāsojums un to zīmējums ir tieši tāds,kāds ir redzams bildē. Sēdekļu pārvalki ir skastā iepakojumā,kurā ietilpst pilns pārvalku komplekts,stirpinājumu piederumi un instrukcija.   Aizmugurējo sēdekļu dalījums - muguriņas daļa dalās 1/3 + 2/3 , sēžamā daļa nedalās , muguriņas daļā  ir rokbalsts.

PIEGĀDES VEIDI: 

DPD pick-up bode (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 2.50 Eur

OMNIVA pakomāts (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 3.00 Eur

Mūsu kurjers pa Rīgu (atkarībā no adreses) =  4.00 - 5.00 Eur

Kurjera piegāde pa Latviju - piegādes izcenojumi tiks precizēti pēc pasūtījuma apstrādes , bet apmaksa NETIKS pieprasīta pirms piegādes cenas saskaņošanas ar klientu


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.