Navigācija
Your Cart

Auto vējsargi priekšējie MITSUBISHI PAJERO (2000-...)(5d.) 23324

Auto vējsargi priekšējie MITSUBISHI PAJERO (2000-...)(5d.) 23324
Auto vējsargi priekšējie MITSUBISHI PAJERO (2000-...)(5d.) 23324
Bezmaksas piegāde pa Rīgu *
* BEZMAKSAS PIEGĀDE PA RĪGU AR KURJERU PASŪTĪJUMIEM VIRS 150 EUR (IZŅEMOT DISKUS UN RIEPAS)!
  • SKU: 23324HEKO
26.00€
36.00€
Bez PVN: 21.49€
      RAŽOTĀJS : TEAM HEKO (POLIJA) HEKO - viens no pasaules līderiem automobīļu deflektoru ražošanā. Modeļu vējsargi logiem ir efektīvs un skaists automobīļu papildaprīkojuma elements . Vējsargi ir ne tikai skaists dekoratīvais elements,bet arī uztur sānu logus tīrus un uzlabo gaisa cirkulāciju salonā,jo rada ventilācijas iespēju.Vējsargi ļauj daļēji atvērt logu slapjā laikā un neļauj sniegam un lietum iekļaut salonā. Vējsargi uzstādās ļoti viegli.Oriģinālais iepakojums,skavas un ražotāja uzstādīšanas instrukcija ir iekļauti cenā. Pareizās uzstādīšanas video var aplūkot ražotāja mājaslapā - www.heko.pl. Pērkot atsevišķi priekšējos vējsargus,nopirkt aizmugurējos vēlāk iespējas nebūs,jo atsevišķi aizmugurējos neražo.

PIEGĀDES VEIDI: 

VENIPAK (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 2.00 Eur

DPD pick-up bode (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 3.00 Eur

OMNIVA pakomāts (ja prece atbilst skapīšu izmēriem) = 3.50 Eur

Mūsu kurjers pa Rīgu (atkarībā no adreses) =  5.00 - 6.00 Eur

Kurjera piegāde pa Latviju - piegādes izcenojumi tiks precizēti pēc pasūtījuma apstrādes , bet apmaksa NETIKS pieprasīta pirms piegādes cenas saskaņošanas ar klientu


Mēs izmantojam sīkfailus (cookie), lai personalizētu saturu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.